ONLINE ÖDEME
TÜRKÇE  -   ENGLISH

HAKKIMIZDA

AMAS LTD. ŞTİ, mekanik tesisat uygulamalarında hizmet vermek amacı ile Teknikel Mühendislik Hizmetleri olarak 1983 yılında kurulmuş olup 1988 yılında AMAS LTD ŞTİ olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Şirket merkezi Adana’dadır, şube olarak Ankara’da hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana mükemmellik ilkesi ile hareket etmiş, kaliteli hizmet anlayışı ile sistem projelendirme, ısıtma soğutma ve taahhüt işleri yapmış olup çalıştığı firmalarla ilişkileri artarak devam etmiştir.

1988-1992 yılları arasında plastik enjeksiyon makinelerine;
    ·1 Kalıp ve hidrolik yağ soğutma sistemi ile proses soğutma için mini chiller ve
    ·2 Soğuk su üreteçleri imal etmiştir.

Yine aynı yıllarda mini buz fabrikası adı altında büyük kalıp buz makineleri imalatı yapmıştır.

1992 yılında üretim faaliyetlerine son vermiş ve o tarihten bugüne standart dışı soğutma, ısıtma, havalandırma ve klima cihazları için Türkiye genelinde proje taahhüt ve mühendislik hizmetleri vermeye devam etmiştir. Bu kapsamda firmamız hastaneler, oteller, iş merkezleri, restoranlar, gibi merkezi sistemlerden kişisel sistemlere kadar geniş yelpazede mekanik tesisat projeleri gerçekleştirmiştir.

Firmamız konusunda deneyimli mühendislerden oluşan teknik kadrosu ve geniş vizyonu ve sürekli yeniliğe odaklanmış firma ideolojisi ile yapılarda estetiğin yanı sıra fonksiyonelliğin de ön plana çıkarılması yönünde çalışmalarını sürdürmektedir. Kurulduğu günden itibaren büyük işlere imza atmayı ve yaptıklarıyla kalitenin markası olmayı hedefleyen Amas, çalışanların işin başından sonuna kadar hatasız iş üretebilmesini sağlayan, beklenen verimlilik artışını yönetimin ve çalışanların katılımı ile sürekli iyileşme ve gelişime odaklayan yönetim felsefesiyle, bundan böyle de faaliyetlerine devam edecektir.

Bu inanç doğrultusunda; ekibimizin Kanallı Sistem Klimalar, Roof –Top Cihazlar, Chiller Grupları , Su Kuleleri ,Sıcak Su Kazanları , Buhar Kazanları, Kızgın Yağ Kazanları, Havalandırma Sistemleri Tekstil Klimaları,Soğuk Hava Depoları, VRF çoklu sistem klimalar,ve bunlara bağlı ekipmanlar ile dünyada ve ülkemizde faaliyet gösteren kalitesini ispatlamış firmalarla çalışmaları devam edecektir. Firmamız, gölet, ırmak sularını arıtarak temiz içme şebeke suyu tesisi yapımı, bina kirli atıklarını arıtma tesisleri kurarak arıtma sektöründe de hatırı sayılır bir yere sahiptir.

Ayrıca, yeşil enerjiden (doğa enerjisinden ) istifade ederek duvardan ,tavandan soğutma ve sistemi uygulamasına başlamış bulunmaktayız.

Amas Ltd Şti olarak misyonumuz; Enerjide tasarruf, dizaynda estetik, işçilikte kalite, hizmette müşteri mutluluğudur.
Site Tasarım - interkey grafik tasarım ltd. şti.